2015m. kovo 16-20d. vyko antrasis daugiašalis partnerių susitikimas

2015m. kovo 16-20d. vyko antrasis daugiašalis partnerių susitikimas, kurio metu svečius priėmė CultHus ((Danija, Nykoebing, Guldborgsund) bei pavadavo suplanuotą birželio mėn. susitikimą Wejherowe) kartu su mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursais. Kursų tema buvo apie tai, kaip būti grupės lyderiu arba projekto lyderiu ir organizuoti jaunimo mainus.
IMGP6136

Partneriams buvo primintos visiems bendros projekto užduotys (terminas – birželio 15d.):

  1. A) Surasti daugiau susitikimo vietų projektui, kur galėtų vykti mainai
  2. B) Surasti daugiau mokyklų, kurios susidomėtų galimybe dalyvauti mainų programoje ateityje
  3. C) Pasiūlyti svarbių naujų lyderių, kurie galėtų vesti seminarus, apmokymus
  4. D) Lankstinukų ir internetinio puslapio vertimas
  5. E) Projekto rezultatų sklaida

Taip pat yra skubių užduočių dėl mainų, vyksiančių gegužės 28/29 d.- birželio 4d. bei rugsėjo 18/19-25d.:

 1. Moksleiviai parašo savo CV pagal Europaso CV formatą
 2. Kiekvienas moksleivis su savo išmaniuoju telefonu padarys 1 min. trukmės video pristatymą apie save, kur pasakys savo: vardą, amžių, miesto pavadinimą, miesto dydį, kiek brolių ar seserų jis turi, kokie jo mėgstami laisvalaikio užsiėmimai ir ko tikisi iš šio projekto. Visa vaizdo medžiaga surinkta iš grupės bus kartu suredaguota ir parengtas 5 min. grupės sukurtas pristatymas apie mokyklą, miestą, regioną ir šalį (gegužės mėn vyksiantiems mainams terminas sueina balandžio 20d, o rugsėjį vyksiančių mainų terminas – gegužės 15d).
 3. Gegužės – Rugsėjo 15: Moksleiviai sužinos apie šalis dalyves, bus pradėta nuo Kalmaro Unijos ir Gildijos Riterių arba nuo Antrojo pasaulinio karo ir kelerių metų po jo. Abi temos gali duoti pradžią daugiau apimančioms mokymo temoms, kurios gali būti aptariamos po stovyklos.
 4. Rugsėjis: bus suorganizuota dvišalė konferencija per skaipą, projektuojama ant didelio ekrano, kur moksleiviai vėl turės galimybę prisistatyti: „Mano vardas yra…“, Aš esu iš…“ bei „Man yra …. metų“